ОНЛАЙН ЗАПИС
Залиште Ваші дані і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом!
Місто
Вік дитини
ТЕНІС
Саме розвитку характеру, вихованню таких якостей, як творчість, активність, стійкість, самовладання, сильна воля сприяють заняття в наших дитячих групах тенісу. Так, займаючись тенісом, діти напрацьовують швидкість, силу, спритність, постійно вдосконалюють свою фізичну форму, у них з'являється почуття міри, розумного ризику, без якого часто неможливо досягнення високих перемог. Заняття з тенісу для дітей зміцнюють м'язи, активізують обмін речовин, стабілізують кров'яний тиск, нормалізують діяльність кровообігу та інших систем людського організму.
КАПОЕЙРА
Капоейра - бразильське національне бойове мистецтво, що поєднує в собі елементи танцю, акробатики, гри і супроводжується національною бразильською музикою. Як бойове мистецтво відрізняється використанням низьких положень, ударів ногами, підсічок і, в деяких напрямках, великою кількістю акробатики.
ФУТБОЛ
Коли малюкові виповниться роки три - чотири, батьки мимоволі задумаються про те, яким видом спорту зайняти улюбленого малюка. І якщо мова йде про хлопчаків, то вибір нерідко падає саме на футбол. Футбол - гра «модна», якщо так можна висловитися, і цій моді нерідко піддаються мами і тата.
Дитина стане фізично розвиненою, причому дуже швидко, зміцняться не тільки кістки, але і м'язова тканина.
Команда дасть дитині можливість відчути себе особистістю, нехай і маленькою. Малюк самостійно буде вибудовувати відносини з суперниками і товаришами по команді, він адаптується в суспільстві.
Дитина стане успішною лише тоді, коли буде працьовитою, навички володіння м'ячем відпрацьовуються багато-багато разів, без працьовитості у малюка нічого не вийде.
АЙКІДО
Айкідо найдивовижнішим чином змінює не тільки тіла дітей, які починають займатися айкідо, але і їх світогляд. Секрет - в особливостях технічних прийомів, які складаються з цілої гами різноманітних, досить вишуканих рухів, що підкоряються законам динаміки і гармонії.
Дівчата займаються айкідо на рівних з хлопчиками, причому часто навіть з більшим завзяттям. Набуті навички допомагають їм краще відчувати своє тіло, вони стають більш впевненими в собі, знаходять внутрішню гармонію. До того ж вони завжди зможуть постояти за себе!
Хореографія
Оздоровча програма хореографії, спрямована на розвиток у дітей ритмічних рухів. Допоможе навчити дітей рухатися легко, красиво, виразно. За допомогою програми Софі-денс розвиваємо гнучкість, ритмічність, уміння володіти своїм тілом, випрямляємо і закріплюємо поставу.
Запрошуються дівчатка і хлопчики у віці від 3-х років.
Садок на Дарницькому бульварі - Вт., Чт. 15:00 - 16:00
1000 грн./місяць
Садок на Дарницькому бул. - Пн., Пт. 17:00 - 18:00 , 18:00 - 19:00
Садок на Ломоносова - Пн., Пт. 18:00 - 19:00
650 грн./місяць
Садок на Дарницькому бул. - Вт., Чт. 16:00 - 17:00
1000 грн./місяць
Садок на Ломоносова - Вт., Чт. 17:00 - 18:00
650 грн./місяць
Садок на Дарницкому бул. - Пн., Пт. 18:00 - 19:00 , 19:00 - 20:00
Садок на Ломоносова - Пн., Ср. 17:00 - 18:00
1100 грн./місяць
Передзвоніть мені
© 2015-2020 Antoshka Kids
Ліцензія АЕ №298535 від 25 вересня 2015 року