ОНЛАЙН ЗАПИС
Залиште Ваші дані і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом!
Місто
Вік дитини
АНГЛИЙСКИЙ
Лондонська трирівнева програма по зошитам з відео- і аудіо-матеріалами та настільними іграми. На заняттях об'єднуються різні форми і прийоми роботи, гра поєднується з музикою, малюнком. При вивченні англійської мови дошкільники розучують пісні, лічилки, римування, а також інсценують казки. Успішність занять досягається тим, що на першому етапі навчання основним завданням є динамічний розвиток усного мовлення-говоріння і розуміння мови на слух. Заняття проходять в захоплюючій формі, допомагаючи познайомитися з культурою країни, мовою яка вивчається. На заняттях діти опановують ази граматики. Вивчення іноземної мови необхідно дітям, так як вони багато виїжджають за кордон, живуть в двомовних сім'ях, надходять в школи з поглибленим вивченням англійської мови, гімназії.
НЕМЕЦКИЙ
Тільки у нас Ви можете займатися вивченням німецької мови з німецько-розмовляючим викладачем, який отримав освіту в Гермніі, практикуючи німецьку на високому рівні!
Групи до 3 чоловік, заняття в суботу та неділю.
Можливо навчання дитина + батьки!
Початок занять по мірі формування групи.
Ми врахуємо всі ваші побажання і пропозиції!

ИСПАНСКИЙ
Тільки у нас Ви можете займатися вивченням іспанської мови з іспано-розмовляючим викладачем Юлією, які здобула освіту в Іспанії, практикуючи іспанську на високому рівні!
Групи до 3 чоловік, заняття в суботу та неділю.
Можливо навчання дитина + батьки!
Початок занять по мірі формування групи.
Ми врахуємо всі ваші побажання і пропозиції!

ФРАНЦУЗКИЙ
Доведений науковий факт: діти, які розмовляють двома мовами, з легкістю можуть освоїти третю і навіть четверту іноземну мову в ранньому дитинстві і без особливих зусиль. Головне - це не упустити момент, коли дитина активно освоює світ навколо себе і все йому здається цікавим. Ми пропонуємо новаторську програму навчання французької мови через музику, ляльковий театр, рухливі та інтерактивні ігри на французькій мові. У програмі використовується безліч ігрових наочних матеріалів, а також аудіо і відео матеріали. Мета курсу: вступ у французьку мову через ігрову і інтелектуальну деятельность.На заняттях дітям пропонуються вірші і пісні французькою мовою, творчі завдання, ігри та інші види діяльності, які найбільш цікаві для дітей даного віку. Курс не тільки розвиває розумові здібності дітей, але створює основу для мотивованого вивчення мови в подальшому.
КИТАЙСКИЙ
На сьогоднішній день знати китайську мову стає популярним і модним. Якщо ви входите в число тих батьків, які турбуються про перспективному майбутньому свого чада, вивчення китайської мови стане відмінним рішенням і надійним інвестуванням в успіх і благополуччя дитини. Все навчання проходить в ігровій формі, тому діти не втомлюються, а сам процес навчання китайської мови дітей стає таким собі пригодою і забавою. Грамотні і компетентні педагоги мають багатий досвід, що дозволить зробити процес вивчення максимально ефективним. Китайська мова для дітей викладається в найбільш зручній і комфортній для них обстановці, а кількість учнів в групі становить 8-10 чоловік, що дозволить:
— захопити дітей корисним і пізнавальним заняттям;
— розвинути в дитині нові якості посидючість, старанність, увага, а також розвивати пам'ять;
— освоїти маленькій людині нову для нього мову, оволодіти нею на гідному рівні.
Индивидуальные занятия
Групи до 3 чоловік, заняття в суботу та неділю.
Групи до 3 чоловік, заняття в суботу та неділю.
Индивидуальные занятия
Индивидуальные занятия
Передзвоніть мені
© 2015-2020 Antoshka Kids
Ліцензія АЕ №298535 від 25 вересня 2015 року