ОНЛАЙН ЗАПИС
Залиште Ваші дані і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом!
Місто
Вік дитини
Развивающие и подготовительные занятия
Творческие кружки
РАЗВИВАЮЩИЕ ЗАНЯТИЯ
Розвиток дитини проходить в ігровій формі. Програма включає: розвиваючі ігри Марії Монтессорі, Бориса Павловича та Олени Олексіївни Нікітіних, комунікативні ігри, літературний фольклор, експериментування з піском, водою, папером, казкотерапія, рухливі ігри та ігрові вправи.
Садик на Дарницком бул. - Пн., Ср. 11:00 - 12:00
520 грн./4 занятия в месяц
Проходят вместе с родителями
ПОДГОТОВКА К ШКОЛЕ
Включає навчання усвідомленого читання, у дітей розвивається фонамотіческій слух, розвивається зв'язкова мова, діти знайомляться з різними сторонами мовознавства (фонетика, лексика, пунктуація). Формується уявлення про число арифметичних дій, засвоюються прийоми усних обчислень, формуються вміння застосовувати знання при вирішенні практичних питань, розвиток математичної логіки, збільшується обсяг уваги, пам'яті. Педагог готує руку до листа, розвиває дрібну моторику і зорово-моторну координацію. Формується звичка орієнтації в зошиті.
Садик на Дарницком бул. - Пн., Ср.,Пт. 17:30 - 19:00
Садик на Ломоносова - Вт., Чт. 17:30 - 19:00
1200 грн./ 8 занятий
ЛЕГО КОНСТРУИ-РОВАНИЕ
Lego - конструктор, що складається з безлічі дрібних деталей, допомагає розвивати дрібну моторику рук. Вже давно доведено взаємозв'язок дрібної моторики рук з мовною функцією у дітей. Так що, розвиваючи моторику, дитина розвиває свою промову! Також Lego розвиває пам'ять і мислення, адже чаду потрібно запам'ятати, в якій послідовності і куди потрібно поставити ті чи інші деталі. Чи варто говорити, що в процесі гри з уже готовою конструкцією у малюка формується фантазія. Взагалі будь-які іграшки в цьому плані дуже корисні, але Lego дозволяє в максимальній мірі сформувати уяву.
Садик на Дарницком бул. - Чт. 17:00 - 18:00, 18:00 - 19:00 ,
Cб. 10:00 - 11:00, 11:00 - 12:00
650 грн./ 4 занятия месяц
ШАХМАТЫ
Гра в шахи - дуже потужний інструмент гармонійного розвитку інтелекту дитини в ігровій формі. Для дитини це не тільки гра, що доставляє багато радості, але і ефективний засіб самовиховання. Навчання дітей шахів допомагає розвитку у них здатності орієнтуватися на площині, розвитку мислення, вчить дитину порівнювати, узагальнювати, запам'ятовувати, сприяє формуванню таких цінних якостей, як уважність, посидючість, зібраність, самостійність.
Садик на Дарницком бул.- Вт., Чт. 17:00 - 18:00, 18:00 - 19:00
650 грн./ 8 занятий в месяц
РОБОТЕХНИКА
Садик на Дарницком бул. - Чт. 18:00 - 19:00 , Cб. 11:00 - 12:00
1000 грн./ месяц
МЕНТАЛЬНАЯ АРИФМЕТИКА
Сдесь должно быть описание Сдесь должно быть описание Сдесь должно быть описание Сдесь должно быть описание Сдесь должно быть описание Сдесь должно быть описаниеСдесь должно быть описаниеСдесь должно быть описаниеСдесь должно быть описание
Садик на Дарницком бул. - Пн. 15:00 - 16:00
960 грн./ 4 занятия в месяц
АКТЕРСКОЕ МАСТЕРСТВО

Думка, що уроки акторської майстерності потрібні тільки тим дітям, які прагнуть до кар'єри на сцені, в кінематографі, глибоко помилкова. Заняття в нашій театральній студії змінять життя вашого малюка в кращу сторону вже сьогодні. Ще більш важливими всі навички стануть в подальшому житті, незалежно від того, ким він стане - бізнесменом або інженером, політиком, журналістом або актором.
Садик на Дарницком бул.- Ср. 16:30 - 18:30, Сб. 13:45 - 18:00
500 | 800 | 1100 грн./месяц
ТВОРЧЕСКАЯ МАСТЕРСКАЯ
Допомагає дитині стати творчою особистістю проявити свої художні здібності в різних видах образотворчої і прикладної діяльності через розвиток здатності до зорового аналізу навколишнього світу, до сприйняття предметів образотворчого мистецтва, а також до вміння абстрактно мислити, розуміти символи.
Садик на Дарницком бул. - Чт. 17:30 - 18:30
900 грн./месяц
МУЗЫКАЛЬНЫЕ ЗАНЯТИЯ
Мета роботи музичної студії-залучати дітей до різноманітних видів музичної діяльності, формуючи сприйняття музики і найпростіші виконавські навички в області співу, ритміки, гри на дитячих інструментах. Знайомити з початковими елементами музичної грамоти. Все це дозволить діткам діяти усвідомлено, невимушено, виразно.
Групи до 3 чоловік, заняття в суботу та неділю.
ШКОЛА ТЕЛЕВИДЕНИЯ
Викладачі дитячої школи телебачення і театру подбали, як зробити доступним і зрозумілим для самих маленьких цей захоплюючий світ телебачення і театру. Починаючи з простого «як потрапити в телевізор?» Або «хто така куліса?» Діти крок за кроком пізнають секрети телевізійного та театральної майстерності і занурюються в атмосферу закулісся.
Индивидуальные занятия
ВОКАЛ
Наш садок пропонує навчання академічному вокалу, в якому дитина має можливість брати участь у багатьох престижних дитячих і юнацьких конкурсах і фестивалях, де головною умовою є спів без мікрофона і під живий акомпанемент, і кожен учасник може продемонструвати саме свій голос, а не новітні досягнення електронної апаратури.
Индивидуальные занятия
Передзвоніть мені
© 2015-2020 Antoshka Kids
Ліцензія АЕ №298535 від 25 вересня 2015 року