ОНЛАЙН ЗАПИС
Залиште Ваші дані і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом!
Місто
Вік дитини
Antoshka Kids - це
|
> 30

Секцій та студій від карате до IT
переглянути секції
> 15 років

Наш досвід роботи з дошкільнятами та учнями молодших класів
15 років

Ми виховуємо і навчаємо дітей від перших кроків до середньої школи
> 150

Висококласних педагогів, менторів, тьюторів, вихователів і вчителів дарують дітям тепло і турботу
ІДЕАЛЬНИЙ ВИБІР ДЛЯ ВАШОЇ ДИТИНИ - ПРИВАТНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК АНТОШКА KIDS
-Прогресивні світові програми і методики
-Добрі, перевірені педагоги
-Зручне розташування
-Насичена активна програма
-Тільки здорове харчування і екологічний інтер'єр
-По-домашньому затишно і безпечно

Київ, Харків , Дніпро, Одеса - 15 дитячих садків та шкіл!
СУЧАСНА ШКОЛА
Seven Unit School
Звсім не така як інші школи
— Особлива система навчання
— Навчання 21 століття - IT, Медіа, бізнес
— Зручне розташування
— Англійська - цілий день
— Персональна розвозка
Професійно
Співпраця навчально-виховного комплексу «Antoshka Kids» із закладами інших міст України і Великобританії, обмін досвідом, а також кращими технологіями навчання та виховання дітей. Постійне зростання професійної майстерності педагогів, семінари. Ваша дитина отримає краще!
Просто по-домашньому
Домашня затишна атмосфера, сучасний дизайн приміщень, доброзичливі вихователі, викладачі, фахівці - ми одна сім'я! Культурно-пізнавальне дозвілля батьків спільно з дітьми, командою педагогів, клубна робота, спільні дні народження!
Здоро́во
Медичне обслуговування, послуги масажиста і логопеда, використання фіто- і ароматерапії, нано-срібла, бактерицидних ламп, рухливий, активний розпорядок дня, спортивні секції, прогулянки на свіжому повітрі - забезпечать вашій дитині здорове дитинство.
Экологічно та безпечно
ТТільки натуральні меблі, тільки екологічні побутові засоби, зволожувачі, система очищення повітря FreshAir, пилососи з аквафільтром і сепоратаром, і, звичайно ж, цілодобова охорона і відеоспостереження.
Кращі методики навчання
Кращі сучасні дошкільні методики, а також авторські програми навчання в початковій школі, в основі яких лежить розвиток природних даних і здібностей Вашої дитини, який базується на індивідуальному підході до кожної дитини.
Сучасно
Передові методики навчання, суперсучасні заняття, такі як IT-розвиток, Lego-інженерія, робототехніка, медіа-розвиток. Просунуте оснащення дитячого садка - роблять Антошка Kids одним з найбільш просунутих навчальних закладів України.
СЕКЦІЇ ТА ПОСЛУГИ В КИЄВІ
- Спортивні секції
- Мовні заняття
- Підготовчі курси
- Творчі гуртки
- Музична школа
- Підготовчі заняття
- Дитячі дні народження
- Послуги психолога, логопеда, масажиста

Як вступити в дитячий садок Antoshka Kids?
Счастливое детство в детском саду Антошка Kids!
Моменты из нашей жизни.
Перші роки життя дитина проводить з батьками. Але настає момент, коли, як не важко це визнавати татові і мамі, малюка потрібно відпускати до зовнішнього світу. Для того, щоб рости і повноцінно розвиватися, дитині потрібне спілкування з однолітками, виховання шляхом прищеплення початкових соціальних норм і навчання за програмами раннього розвитку. Це означає, що прийшла пора відправляти дитину в хороший дитячий садок.


Перш за все всі батьки думають про умови для дитини десь поза домом і згадують дитячі садки свого дитинства. У цих спогадах одноманітні сірі будівлі дитсадків радянських часів з величезною кількістю дітей не вселяють ентузіазму. Але сьогоднішні приватні дитячі садки - це комфортні умови перебування, смачна їжа і індивідуальний підхід до кожної маленької людини.

Як обрати приватний дитячий садок в Києві?

Різні дошкільні установи сьогодні з'являються, як гриби після дощу. Тому, обираючи приватний дитячий садок, варто звернути увагу не тільки на зручне розташування і вартість його послуг. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина не просто кудись ходила, а знаходилась там протягом дня в цілковитій безпеці, отримувала позитивні емоції і одночасно з цим навчалася і розвивалася, запити в дитячий садок повинні базуватися на таких критеріях:

Досвід роботи закладу не менше кількох років; малокомплектні групи; професіоналізм вихователів і викладачів; цілодобова охорона і спостереження за дітьми; повноцінне харчування на основі якісних продуктів. Мережа приватних дитячих садів "Antoshka Kids" працює в різних містах України вже 15 років. Ми в повній мірі задовольняємо цим базовим вимогам, а також надаємо безліч інших переваг перебування в наших дитячих садах для хлопчиків і дівчаток. До ваших послуг різні часові режими (на цілий день, на неповний день, нічне перебування), кращі дошкільні методики розвитку і активне дозвілля для дітей та їх батьків.

Чому вашій дитині сподобається в "Antoshka Kids"?

Процес переміщення малюка з рідного дому в оточення нових людей рідко буває абсолютно безболісним. Щоб максимально згладити негативний ефект, дитина повинна потрапити в доброзичливу і приємну атмосферу, яку можуть забезпечити тільки досвідчені педагоги і затишна домашня обстановка.

Все це пропонує приватний дитячий садок в Києві "Antoshka Kids". В нашему дитячому садочку дітей оточують доброзичливі вихователі, кращі іграшки та веселі свята. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина справді була щасливою, а ви спокійні за її благополуччя за межами дому - приведіть її в "Антошку".


Передзвоніть мені
© 2015-2020 Antoshka Kids
Ліцензія АЕ №298535 від 25 вересня 2015 року
ДАРУЄМО ЗНИЖКУ!
Залиште свій номер телефону і отримаєте знижку 50% на перше заняття!