ПОЛНЫЙ ДЕНЬ
8:00-20:00
Шановні батьки, якщо ваша дитина підросла і їй не вистачає затишної домашньої атмосфери - малюк рветься спілкуватися з однолітками, наполегливо шукає відповіді на мільярди своїх «чому», з величезним задоволенням вчиться всьому новому - саме час задуматися про те, що пора в дитячий сад. Дитячий садок «Antoshka Kids» запрошує дітей в групи повного дня перебування. Група працює з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 20:00. Тут дитині запропонують 5-ти разове еко-харчування з усіма навчальними програмами, які проходять в нашому садку (розвиваючі ігри та заняття за програмою, спілкування з однолітками, прогулянки, сон)..
НЕПОЛНЫЙ ДЕНЬ
8:00-13:00 или 15:00-20:00
Якщо Ви не хочете, щоб Ваша дитина відвідувала садок повний день, то наш дитячий садок "Antoshka Kids" пропонує групу короткотривалого перебування, яка працює з 8:00 до 13:00 або з 15:00 до 20:00. Тут малюк буде займатися тим же, що і діти в групах дитячого садка (Розвиваючі ігри та заняття за програмою, спілкування з однолітками, прогулянки). Єдина відмінність - він буде відвідувати тільки ті заняття, які за розкладом проходять в першу / другу половину дня..
ГРУППЫ ВЫХОДНОГО ДНЯ
СУББОТА ИЛИ ВОСКРЕСЕНЬЕ
Наш дитячий садок "Antoshka Kids" пропонує догляд за дітьми у вихідні дні. В комфортних умовах ігрових приміщень з Вашою дитиною невідлучно працює кваліфікований вихователь. Послуга передбачає індивідуальну роботу з одним-двома дітьми. Ігрова діяльність, розвиваючі заняття, повноцінне харчування, прогулянки, денний сон і гігієнічні процедури. Ваших дітей чекає якісний догляд і добре ставлення працівників дитячого садка "Antoshka Kids".
ИГРОВАЯ КОМНАТА
ОТ 2х ЧАСОВ
Якщо Вам потрібно терміново кудись поїхати на декілька годин, а дитину немає з ким лишити. «Antoshka Kids «відкриває свої обійми.
Ми створили ігрову кімнату саме для Вас:
• Професійні педагоги, які зможуть подбати про дитину, провести цікаві та пізнавальні ігри.
• Цікаві майстер – класи
• Аква – грим
• Батут
• Сухий басейн з кульками
• Лабіринти
• Дитяче меню

ПОСМОТРЕТЬ ФОТО
КЛУБ ДЕТСКОГО РАЗВИТИЯ
2 - 3 РАЗА В НЕДЕЛЮ
Ми раді всім дітям від 1,5 до 7 років!
Використання світових методик
Заняття для дітей віком від 6 - ти місяців разом з мамою
Курс для дітей 1 -2,5 року «Всебічний розвиток»
Програма «Я - Сам» для дітей 3 -4 років
Підготовка до школи 5 - 6 років
Майстер - класи для батьків

Наші унікальні методики допоможуть вашому малюкові:

- рости і розвиватися;
- знайти віру в себе і свої сили;
- прищепити інтерес і любов до навчання та саморозвитку;
- стати успішним і самодостатнім в сучасному світі!


ТАК ЖЕ ANTOSHKA KIDS РАЗЛИЧНЫЕ УСЛУГИ И СЕКЦИИ ДЛЯ ВАШИХ ДЕТЕЙ
АРЕНДА ЗАЛОВ, ПРОВЕДЕНИЕ ДНЕЙ РОЖДЕНИЙ, РАЗВИВАЮЩИЕ СТУДИИ, СПОРТИВНЫЕ СЕКЦИИ, ЯЗЫКОВЫЕ ЗАНЯТИЯ,УСЛУГИ ПСИХОЛОГА И МНОГОЕ ДРУГОЕ...