Творчі клуби і студії в дитячому саду Antoshka Kids
«Antoshka Kids»
в социальных сетях
Свяжитесь с нами
Послуги

 
 

 

Творчі клуби і студії

Розвиваючі ігри (від 1.5 до 4)

Розвиваючі ігри (від 1.5 до 4)

Розвиток дитини проходить в ігровій формі. Програма включає: розвиваючі ігри Марії Монтессорі, Бориса Павловича та Олени Олексіївни Нікітіних, комунікативні ігри, літературний фольклор, експериментування з піском, водою, папером, казкотерапія, рухливі ігри та ігрові вправи.


Образотворча діяльність (від 1,5 до 7)

Образотворча діяльність (від 1,5 до 7

Допомагає дитині стати творчою особистістю проявити свої художні здібності в різних видах образотворчої і прикладної діяльності через розвиток здатності до зорового аналізу навколишнього світу, до сприйняття предметів образотворчого мистецтва, а також до вміння абстрактно мислити, розуміти символи.


Дитячий логопед

Дитячий логопед

Якщо у Вашого малюка є порушення мови, наш дитячий логопед-дефектолог вищої категорії допоможе Вам оцінити ситуацію, що склалася, відзначить, які є відхилення в мовленні, розумінні, спілкуванні, встановить, які сторони мови і психічної діяльності необхідно розвивати і коригувати.

Детальніше......

Підготовка до школи (від 4 до 7)

Підготовка до школи (від 4 до 7)

Включає навчання усвідомленого читання, у дітей розвивається фонамотіческій слух, розвивається зв'язкова мова, діти знайомляться з різними сторонами мовознавства (фонетика, лексика, пунктуація). Формується уявлення про число арифметичних дій, засвоюються прийоми усних обчислень, формуються вміння застосовувати знання при вирішенні практичних питань, розвиток математичної логіки, збільшується обсяг уваги, пам'яті. Педагог готує руку до листа, розвиває дрібну моторику і зорово-моторну координацію. Формується звичка орієнтації в зошиті.


Англійська мова «Pingu’s English» (від 3 до 7)

Англійська мова «Pingu’s English» (від 3 до 7)

Лондонська трирівнева програма по зошитам з відео- і аудіо-матеріалами та настільними іграми. На заняттях об'єднуються різні форми і прийоми роботи, гра поєднується з музикою, малюнком. При вивченні англійської мови дошкільники розучують пісні, лічилки, римування, а також інсценують казки. Успішність занять досягається тим, що на першому етапі навчання основним завданням є динамічний розвиток усного мовлення-говоріння і розуміння мови на слух. Заняття проходять в захоплюючій формі, допомагаючи познайомитися з культурою країни, мовою яка вивчається. На заняттях діти опановують ази граматики. Вивчення іноземної мови необхідно дітям, так як вони багато виїжджають за кордон, живуть в двомовних сім'ях, надходять в школи з поглибленим вивченням англійської мови, гімназії.


Шаховий клуб

Шаховий клуб

Гра в шахи - дуже потужний інструмент гармонійного розвитку інтелекту дитини в ігровій формі. Для дитини це не тільки гра, що доставляє багато радості, але і ефективний засіб самовиховання. Навчання дітей шахів допомагає розвитку у них здатності орієнтуватися на площині, розвитку мислення, вчить дитину порівнювати, узагальнювати, запам'ятовувати, сприяє формуванню таких цінних якостей, як уважність, посидючість, зібраність, самостійність.


Хореографія (від 2 до 7)

Хореографія (від 2 до 7)

Включає елементи гімнастики, акробатики, фітбол-гімнастики, спортивні та рухливі ігри, ЛФК, які сприяють зміцненню здоров'я дітей, підвищують функціональні і адаптаційні можливості організму, розумову і фізичну працездатність, забезпечують гармонійний розвиток всіх ланок опорно-рухового апарату, формування правильної постави, сприяють профілактиці плоскостопості, вдосконалюють рухові навички, виховують рухові якості.


Музичні заняття

Музичні заняття

Мета роботи музичної студії-залучати дітей до різноманітних видів музичної діяльності, формуючи сприйняття музики і найпростіші виконавські навички в області співу, ритміки, гри на дитячих інструментах. Знайомити з початковими елементами музичної грамоти. Все це дозволить діткам діяти усвідомлено, невимушено, виразно.


Театральна студія

Театральна студія

Море позитивних емоцій, гарний настрій і впевненість в своїх силах подарують вашим діткам наші заняття в театральному гуртку! Ми будемо розвивати фантазію, допомагати позбутися страху публічних виступів, вчити, як перевтілюватися, проявляти або приховувати емоції, розвивати пластику, мову і уважність, допомагати стати впевненими в собі і знайомити з різноманітними образами.


Циркова студія

Циркова студія

Ми запрошуємо на заняття цирковими дисциплінами діток від 3 років. Заняття в цирковій студії сприятливо позначаються на поставі дитини і зміцненні дихальної та серцевої судинної систем і включає великий спектр вправ на гармонійний розвиток гнучкості, координації рухів, сили і витривалості.


Айкідо

Айкідо в дитячому садку

Раді запросити хлопчиків і дівчаток на заняття дивним японським бойовим мистецтвом-айкідо. Воно підкорило весь світ завдяки своїй м'якості, травмобезопасності, простоті і відсутності агресії. Айкідо не тільки допомагає малюкам завжди бути в прекрасній формі, може вберегти від багатьох побутових травм, але й надає впевненість у собі у взаєминах з однолітками, а також зі старшими і більш міцними дітьми. Заняття проводить тренер з 14-річним стажем Юрій Степуренко.


Карате

Карате в дитячому садку

Карате - це завжди сильний дух у здоровому тілі. Саме традиційне карате найбільш сприяє розвитку і зміцненню тіла. Також система тренувань загартовує характер.
Наші групи:
Бебікарате. Вік від 3 до 5 років. Тривалість занять 30-45 хвилин.
Каратека. Вік від 5 до 7 років. Тривалість занять 45-55 хвилин.
Ніндзяго. Вік від 7 років. Тривалість 60 хвилин.


Дитячий фітнес

Дитячий фітнес

Заняття направлено на становлення психічних і розумових процесів дитини, на формування фізичних умінь і рухових навичок за допомогою ігрової діяльності. Дошкільний вік є найбільш важливим для формування рухових навичок, психічних процесів і фізичних якостей, так як в цей період найбільш інтенсивно розвиваються різні органи і системи. Мета занять - правильне формування у дітей фізичних умінь і рухових навичок на основі вікових особливостей, що сприяє розвитку інтелекту дитини.


Художня студія

Художня студія

Якщо ваша дитина любить малювати, і хоче дізнаватися все нове і цікаве про своє улюблене заняття - Вам сюди! Приходьте - ми навчимо його не тільки малювати, а й помічати прекрасне навколо себе, самостійно творити нове. Вік 3-6 років найбільш сприятливий для розвитку творчих здібностей дитини.


Акторська майстерність

Акторська майстерність

Думка, що уроки акторської майстерності потрібні тільки тим дітям, які прагнуть до кар'єри на сцені, в кінематографі, глибоко помилкова. Заняття в нашій театральній студії змінять життя вашого малюка в кращу сторону вже сьогодні. Ще більш важливими всі навички стануть в подальшому житті, незалежно від того, ким він стане - бізнесменом або інженером, політиком, журналістом або актором.


Школа телебачення

Школа телебачення

Викладачі дитячої школи телебачення і театру подбали, як зробити доступним і зрозумілим для самих маленьких цей захоплюючий світ телебачення і театру. Починаючи з простого «як потрапити в телевізор?» Або «хто така куліса?» Діти крок за кроком пізнають секрети телевізійного та театральної майстерності і занурюються в атмосферу закулісся.


Фітнес-Аеробіка для мам вранці!

Фітнес-Аеробіка для мам вранці

Для всіх, хто бажає стати ще більш красивою і привабливою, стрункою і впевненою, подобатися собі і чоловікові, приходьте займатися в клуб фітнесу. Вас чекає спеціально розроблена програма для корекції фігури і спалювання калорій за 30 днів.


Lego

Lego

Lego - конструктор, що складається з безлічі дрібних деталей, допомагає розвивати дрібну моторику рук. Вже давно доведено взаємозв'язок дрібної моторики рук з мовною функцією у дітей. Так що, розвиваючи моторику, дитина розвиває свою промову! Також Lego розвиває пам'ять і мислення, адже чаду потрібно запам'ятати, в якій послідовності і куди потрібно поставити ті чи інші деталі. Чи варто говорити, що в процесі гри з уже готовою конструкцією у малюка формується фантазія. Взагалі будь-які іграшки в цьому плані дуже корисні, але Lego дозволяє в максимальній мірі сформувати уяву.


Бісероплетіння

Бісероплетіння

Заняття з бісером допомагають розвивати дрібну моторику діток, зміцнюють м'язи пальчиків. Намагаючись вхопити маленьку намистинку, малюк виробляє координацію руху, розвивається його мислення. Роблячи самостійно виріб з бісеру, малюк розвиває в собі фантазію і творчу уяву. Створюючи прості схеми бісероплетіння для початківців, малюки починають розвивати просторове мислення. Дотримання виконання схеми візерунка виробляє у дитини посидючість, зосередженість і терпіння. Так як малюкові хочеться побачити кінцевий результат своєї роботи, бісероплетіння для початківців дітей допоможе йому доводити почату справу до кінця. Підбираючи бісер за кольором і створюючи малюнок, дитина розвиває в собі гарний смак. Не потрібно думати про те, що подарувати рідним до свята. Ваш малюк із задоволенням сплете подарунок своїми руками.


Петриківський розпис

Петриківський розпис

Петриківський розпис - українське декоративно-орнаментальне народне малярство, яке сформувалося в Дніпропетровській області в селищі Петриківка, звідки й походить назва цього виду мистецтво.Окремі речі з візерунками в стилі петриківського розпису збереглися ще з XVIII століття. Однак в сучасному розумінні це напрямок сформувався в кінці XIX століття - початку XX століття. Походження петриківського розпису пов'язують з козацтвом і заселенням Днепровщіни вихідцями з Полтавщини, Слобожанщини та Поділля в XVIII столітті і в першій половині XIX століття. 5 грудня 2013 року петриківський розпис був включений до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. Це поки єдина форма культурної спадщини України, яка потрапила в цей список.


Швидкочитання

Швидкочитання

Щоб опанувати скорочитання потрібна психологічна установка при читанні. Одна з головних проблем навчання дітей - формування повноцінного навички читання. Заняття зі швидкісного читання зможуть підвищити інтерес до навчання і значно поліпшити якість підготовки до іспитів.


Уроки Монтессорі

Уроки Монтессорі

На цих уроках дорослий може стати союзником дитини і створити для нього оточення,яке відповідає його потребам і прагнення до пізнання. Саморозуміння дорослого в педагогіці Монтессорі - це роль помічника, що згладжує для дитини шлях до самостійності відповідно з принципом «Допоможи мені зробити самому». Процес навчання і пізнання відбувається в дитині, дитина - сам свій учитель. Дорослий повинен навчитися вести дитину до навчання, щоб потім самоусунутися і залишатися в ролі спостерігача, супроводжуючого процес пізнання у дітей.


Логоритміка

Логоритміка

Логоритмічні заняття спрямовані на всебічний розвиток дитини, вдосконалення його мови, оволодіння руховими навичками, вміння орієнтуватися в навколишньому світі, розуміння сенсу запропонованих завдань, на здатність долати труднощі, творчо проявляти себе. Щоденне виконання в певний час різних за своїм характером логоритмічних вправ (ранкова дихально-голосова зарядка з рухом, вправи на розслаблення, спів голосних звуків з рухом і т.д.) привчає дітей до оздоровчого режиму. Під впливом регулярних логоритмічних занять в організмі відбувається перебудова різних систем, наприклад, серцево-судинної, дихальної, мовно-рухової, пізнавальної і ін.


Арт - педагог

Арт - педагог

Творчість - це час, який буде зайнято різними творчими заняттями. Але завжди є діти, які не хочуть брати участь в тих чи інших заходах, в цей час діти спостерігають за іншими і самостійно грають.

Ми розуміємо, що всі діти різні і будемо давати можливість кожному проявити себе. Для цього програма творчих занять буде включати в себе і заняття по скульптурі, і по акторській грі, і художні, і просто ігрові заняття. Ігри теж бувають різні. В якийсь час дитина грає самостійно, і це важливо для нього. А в якийсь час педагог задає правила гри, і всі діти грають разом, навчаючись взаємодії.


Хатха йога

Хатха йога

Малорухливий спосіб життя, сидяча робота, неправильна постава всі ці фактори викликають зміни в м'язах, розслаблюють їх і наслідком цього є біль в спині, слабкість, хронічна втома.Чтоб уникнути неприємних наслідків необхідно тримати себе в тонусі, м'язи повинні бути сильними і еластичними. Хатха йога - це унікальний комплекс вправ, що поєднує в собі дихальні тренування, а також фізичні та медитативні практики. Завдяки заняттям, значно поліпшується самопочуття, зникає біль у спині, з'являються сили, досягається гнучкість і стрункість тіла.


Психолог

Детский психолог

Заняття з психологом розвивають творчі та пізнавальні здібності дітей, вчать спілкуватися з однолітками і дорослими. Заняття і консультації психолога допоможуть дітям знайти упевненість в собі, знайти своє місце у великому і складному світі, найбільш повно розкрити свої здібності, а батькам розібратися у всіх складних питаннях виховання.


Пілатес

Пилатес

Пілатес – це система вправ, основна мета яких детальне опрацювання м'язів, включаючи найдрібніші (які зазвичай не задіяні), збільшення еластичності зв'язок, рухливості хребта і суглобів. Особливо важливі ці вправи для жіночого організму, оскільки допомагають в значній мірі зміцнити м'язи преса, низу спини і тазу, що є важливим плюсом в період після пологів і допологовий час.

Софі данс

Софі данс

Оздоровча програма хореографії, спрямована на розвиток у дітей ритмічних рухів. Допоможе навчити дітей рухатися легко, красиво, виразно. За допомогою програми Софі-денс розвиваємо гнучкість, ритмічність, уміння володіти своїм тілом, випрямляємо і закріплюємо поставу.
Запрошуються дівчатка і хлопчики у віці від 3-х років.


Іспанська мова

Іспанська мова

Тільки у нас Ви можете займатися вивченням іспанської мови з іспано-розмовляючим викладачем Юлією, які здобула освіту в Іспанії, практикуючи іспанську на високому рівні!

Групи до 3 чоловік, заняття в суботу та неділю.

Можливо навчання дитина + батьки!

Початок занять по мірі формування групи.

Ми врахуємо всі ваші побажання і пропозиції!


Німецька мова

Німецька мова

Тільки у нас Ви можете займатися вивченням німецької мови з німецько-розмовляючим викладачем, який отримав освіту в Гермніі, практикуючи німецьку на високому рівні!

Групи до 3 чоловік, заняття в суботу та неділю.

Можливо навчання дитина + батьки!

Початок занять по мірі формування групи.

Ми врахуємо всі ваші побажання і пропозиції!


Розвиваючі заняття

Розвиваючі заняття

Наш садок пропонує результативні розвиваючі заняття для дітей в затишній атмосфері з турботливими і кваліфікованими педагогами з використанням світових методик. Заняття проходять в ігровій формі з урахуванням вікових, психологічних і фізичних особливостей дітей. Розвиваючі заняття, що надаються нашим дитячим садом, допоможуть закласти основу підготовки до школи, що дасть можливість дитині навчитися ефективно сприймати і засвоювати нові знання.


Вокал

Вокал

Наш садок пропонує навчання академічному вокалу, в якому дитина має можливість брати участь у багатьох престижних дитячих і юнацьких конкурсах і фестивалях, де головною умовою є спів без мікрофона і під живий акомпанемент, і кожен учасник може продемонструвати саме свій голос, а не новітні досягнення електронної апаратури.


Французька мова

Французька мова дитячий сад

Доведений науковий факт: діти, які розмовляють двома мовами, з легкістю можуть освоїти третю і навіть четверту іноземну мову в ранньому дитинстві і без особливих зусиль. Головне - це не упустити момент, коли дитина активно освоює світ навколо себе і все йому здається цікавим. Ми пропонуємо новаторську програму навчання французької мови через музику, ляльковий театр, рухливі та інтерактивні ігри на французькій мові. У програмі використовується безліч ігрових наочних матеріалів, а також аудіо і відео матеріали. Мета курсу: вступ у французьку мову через ігрову і інтелектуальну деятельность.На заняттях дітям пропонуються вірші і пісні французькою мовою, творчі завдання, ігри та інші види діяльності, які найбільш цікаві для дітей даного віку. Курс не тільки розвиває розумові здібності дітей, але створює основу для мотивованого вивчення мови в подальшому.


Китайська мова

Китайська мова

На сьогоднішній день знати китайську мову стає популярним і модним. Якщо ви входите в число тих батьків, які турбуються про перспективному майбутньому свого чада, вивчення китайської мови стане відмінним рішенням і надійним інвестуванням в успіх і благополуччя дитини. Все навчання проходить в ігровій формі, тому діти не втомлюються, а сам процес навчання китайської мови дітей стає таким собі пригодою і забавою. Грамотні і компетентні педагоги мають багатий досвід, що дозволить зробити процес вивчення максимально ефективним. Китайська мова для дітей викладається в найбільш зручній і комфортній для них обстановці, а кількість учнів в групі становить 8-10 чоловік, що дозволить:
—  захопити дітей корисним і пізнавальним заняттям;
—  розвинути в дитині нові якості посидючість, старанність, увага, а також розвивати пам'ять;
—  освоїти маленькій людині нову для нього мову, оволодіти нею на гідному рівні.


Бальні та сучасні танці

Бальні та сучасні танці

Танці для дітей - це захоплююче, корисне і приємне дозвілля. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина гармонійно розвивалася, відвідування бальних або сучасних танців стане відмінним рішенням.

Що дадуть танці вашій дитині?

—  розкриття талантів;
—  розвиток гнучкості;
—  придбання вміння красиво рухатися і танцювати;
—  формування правильної постави і легкої ходи;
—  розвиток почуття ритму;
—  можливість особистого зростання і вироблення вміння перемагати;
—  емоційний розвиток.


Заняття мам з дітьми

Занятия мам с детьми

Спільні заняття для мами і малюка це:
розвиваючі вправи для малюка, що відповідають потребам віку;
м'яке відновлення мами після пологів;
нові корисні вправи і навички для мами і малюка ;
цікаве спілкування з такими ж молодими мамами, які із задоволенням діляться своїм досвідом;
нова обстановка, щоб малюк звикав до спілкування з однолітками.

Всі заняття побудовані на тісному контакті мами і малюка.


Гімнастика

Гімнастика

Фізкультурно-оздоровча гімнастика є найважливішим спортивним аспектом у фізичному розвитку і становленні організму дитини.

У програму занять входять комплекси вправ для запобігання сколіозу, формуванню правильної постави, розвитку координації рухів, сили, витривалості, уваги, а також гнучкості та спритності.

Основна умова на тренуваннях фізкультурно-оздоровчої гімнастики - радість і задоволення, бажання дитини продовжувати тренувальний процес, виробити у нього звички самостійно виконувати фізичні навантаження і правильне дотримання режиму. Тому заняття проходять у формі веселих і розважальних ігор, які не тільки сприяють фізичному розвитку дитини, а й формують дитячу винахідливість і уяву.


Валяння, орігамі

Валяння, орігамі в дитячому садку

Орігамі для дітей - відмінний спосіб розвинути логічне та просторове мислення, стимулювати творчу активність шляхом активації розумових процесів.
Орігамі розвиває у дітей не тільки посидючість і дрібну моторику рук, а й уяву. В процесі занять дитина отримує базові знання геометрії: назви фігур, вісь симетрії, розподіл на рівні частини і т. д. Один аркуш паперу дає більше можливостей, ніж будь-який конструктор.На заняттях орігамі в нашому садку діти зможуть пережити чудо перетворення плоского аркуша паперу в приголомшливі об'ємні твори мистецтва.
Валяння з вовни - це незвичайне і модне мистецтво самовираження. Нескладне і цікаве рукоділля допоможе створити оригінальні речі власними руками.
Техніка валяння дозволяє необмежено розкритися фантазії, розвиває почуття пропорції і художній смак, тренує увагу, розвивається дрібна моторіка.Валяніе- процес захоплюючий, позитивний і творчий, цікавий в будь-якому віці!


Масаж

Дитячий масаж

Наш дитячий садок співпрацює з кваліфікованими майстрами, які спеціалізуються на техніці масажу для дітей. Своєчасний і професійний дитячий масаж допомагає при лікуванні і профілактиці багатьох поширених недуг, які в міру дорослішання набувають більш яскраво виражену форму. Це такі порушення, як:

- сколіоз;
- плоскостопість;
- непропорційне м'язовий розвиток;
- хронічні головні болі;
- порушення в роботі шлунково-кишкового тракту.

Акуратний масаж з впливом на біологічно активні точки організму допоможе також поліпшити загальний стан дитини, якщо він швидко втомлюється, страждає відсутністю апетиту або погано спить вночі.Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Ломоносова, 73Е
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Ломоносова, 73Е
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Воскресенська, 14В
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Воскресенська, 14В
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Данилевского 39А
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Данилевского 39А
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Костромська 33
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Костромська 33
Дитячий садок Antoshka Kids Петрицького, 13А
Дитячий садок Antoshka Kids Петрицького, 13А

Дитячий садок «Antoshka Kids»
Всі права захищені © 2019
Карта сайта

Ліцензія АЕ №298535 від 25 вересня 2015 року

Education.ua – школы и детские сады

Дизайн сайта