Режими перебування дитини в садочку Antoshka Kids
«Antoshka Kids»
в социальных сетях
Свяжитесь с нами
Послуги

 
 

 

Режими перебування дитини

Групи повного дня перебування

Шановні батьки, якщо ваша дитина підросла і їй не вистачає затишної домашньої атмосфери - малюк рветься спілкуватися з однолітками, наполегливо шукає відповіді на мільярди своїх «чому», з величезним задоволенням вчиться всьому новому - саме час задуматися про те, що пора в дитячий сад. Дитячий садок «Antoshka Kids» запрошує дітей в групи повного дня перебування. Група працює з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 20:00. Тут дитині запропонують 5-ти разове еко-харчування з усіма навчальними програмами, які проходять в нашому садку (розвиваючі ігри та заняття за програмою, спілкування з однолітками, прогулянки, сон).

Групи неповного перебування

Якщо Ви не хочете, щоб Ваша дитина відвідувала садок повний день, то наш дитячий садок "Antoshka Kids" пропонує групу короткотривалого перебування, яка працює з 8:00 до 13:00 або з 15:00 до 20:00. Тут малюк буде займатися тим же, що і діти в групах дитячого садка (Розвиваючі ігри та заняття за програмою, спілкування з однолітками, прогулянки). Єдина відмінність - він буде відвідувати тільки ті заняття, які за розкладом проходять в першу / другу половину дня.

Групи вихідного дня

Наш дитячий садок "Antoshka Kids" пропонує догляд за дітьми у вихідні дні. В комфортних умовах ігрових приміщень з Вашою дитиною невідлучно працює кваліфікований вихователь. Послуга передбачає індивідуальну роботу з одним-двома дітьми. Ігрова діяльність, розвиваючі заняття, повноцінне харчування, прогулянки, денний сон і гігієнічні процедури. Ваших дітей чекає якісний догляд і добре ставлення працівників дитячого садка "Antoshka Kids".

Нічне перебування

У нашому дитячому садку "Antoshka Kids" організована група нічного перебування дітей в будні і вихідні дні. Час роботи з 20:00 до 7:45. Дітей чекає якісний догляд і добре ставлення працівників дитячого садка. З дитиною невідлучно знаходиться кваліфікований педагог. Після 20:00 дитини чекає гра, потім вечеря: пиріжок з начинкою, сирний або йогуртовий продукт, фрукти, сік. О 20:30 - гігієнічні процедури, в тому числі теплий душ. Спить дитина в спеціальній кімнаті-спальні. Перед сном вихователь читає казки, розмовляє з дитиною. Протягом нічного сну дитини вихователь здійснює нагляд.


Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Ломоносова, 73Е
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Ломоносова, 73Е
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Воскресенська, 14В
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Воскресенська, 14В
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Данилевского 39А
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Данилевского 39А
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Костромська 33
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Костромська 33
Дитячий садок Antoshka Kids Петрицького, 13А
Дитячий садок Antoshka Kids Петрицького, 13А

Дитячий садок «Antoshka Kids»
Всі права захищені © 2019
Карта сайта

Ліцензія АЕ №298535 від 25 вересня 2015 року

Education.ua – школы и детские сады

Дизайн сайта