Дитячі свята - організація та проведення свят для дітей в Києві | Antoshka Kids
«Antoshka Kids»
в социальных сетях
Свяжитесь с нами
Послуги

 
 

 

Дитячі свята

Наш дитячий садок "Antoshka Kids" допоможе Вам влаштувати День Народження дитини або провести дитяче свято для дітей різного віку (від 1 року до 12 років).

Ми допоможемо Вам підібрати цікаву розважальну програму, в яку можна включити і ляльковий спектакль, і дискотеку з діскошаром, а також масу захоплюючих ігор і розваг.

За бажанням батьків можна по-різному прикрасити приміщення на час проведення свята, а також можна замовити святкові гелеві кулі в якості подарунка гостям, незвичайну композицію з повітряних кульок для іменинника та організувати святкове чаювання з тортом.

Професійне оформлення фото і відео на пам'ять!

Замовити послугу і отримати повну інформацію Ви можете за телефонами: http://dsantoshka.kiev.ua/contacts.html

Справжнє дитинство немислиме без радісних і яскравих подій. До таких подій можна віднести дитячі свята, організацією яких сьогодні займаються багато фірм і приватні особи. Різноманітність сценаріїв і програм, які пропонуються клієнтам, здатні задовольнити будь-які запити. Клоуни та аніматори, мильні бульбашки і гелеві кулі, тематичні костюми і незвичайний реквізит - чого тільки не використовують, щоб влаштувати проведення часу що запам'ятаэться для дітей. І, звичайно, в першу чергу на дитячому святі повинно бути веселощі і гарний настрій.

Читати далі

Мережа дитячих дошкільних закладів "Antoshka Kids" пропонує проведення в Києві Днів Народження та інших значущих подій для ваших дітей на найвищому рівні. З нами ви отримуєте той же ефект, що пропонують широко рекламовані event-агентства. Ми допоможемо з організацією свята не тільки для дітей дитсадівського віку, але і для більш старшої вікової групи від 7 до 12 років. Відповідно до віку дітей розробляється сценарій: це може бути ляльковий спектакль для самих маленьких або піратська вечірка для школярів.

Чому свято в "Антошку" - найкраще свято

Коли дитина ходить в дитячий сад, колектив там стає для нього другою сім'єю. Тому проводити свято, будь то іменини чи інша подія, найкраще в колі інших дітей його групи. Можна також запросити тих діток, з якими винуватець торжества дружить поза саду. Сценарій проведення свята обов'язково обговорюється з батьками. Залежно від висловлених побажань, співробітники дитсаду "Antoshka Kids" здійснять всю підготовку події:

  • прикраса залу;
  • розробку ігрового або театрального сценарію;
  • підготовку або замовлення карнавальних костюмів для дітей;
  • замовлення кондитерських виробів і подарунків
  • фото і відео на пам'ять.

Ми беремо на себе весь процес підготовки до будь-якого дитячого свята, включаючи покупку кульок і інших атрибутів, а також самі його проводимо з допомогою професійних аніматорів. Тому батькам практично не доведеться турбуватися ні про що. Хіба що про гарний настрій свого чада.

Комплексний підхід за доступною ціною

У разі, якщо ваша дитина не відвідує садок, ви все одно можете провести свято для нього у нас і запросити стільки гостей, скільки захочете. ви оплачуєте аренду зала за фіксованою ціною, а в іншому процес організації проходить так само, як для наших вихованців. Дитячий садок "Antoshka Kids" допоможе провести будь-яке дитяче свято в Києві недорого і рофессіонально.


Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Ломоносова, 73Е
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Ломоносова, 73Е
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Воскресенська, 14В
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Воскресенська, 14В
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Данилевского 39А
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Данилевского 39А
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Костромська 33
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Костромська 33
Дитячий садок Antoshka Kids Петрицького, 13А
Дитячий садок Antoshka Kids Петрицького, 13А

Дитячий садок «Antoshka Kids»
Всі права захищені © 2018
Карта сайта

Ліцензія АЕ №298535 від 25 вересня 2015 року

Education.ua – школы и детские сады

Дизайн сайта