Навчальні програми нашого дитячого саду "Антошка"
«Антошка»
в соціальних мережах
Зв'яжіться з нами
Все про садок

 
 

 


Наші програми

Регіональна мережа дитячих садочків "Антошка" в роботі з дітьми використовує найпрогресивніші світові програми і методики. Основною методикою виховання і розвитку дитини з раннього віку в наших дитячих садках є методика Марії Монтесорі.

Основний принцип навчання і виховання в дитячих садах "Антошка" - це партнерські дії педагогів, сім'ї і дитини, спрямовані на практичне придбання малюком умінь і знань в послідовності вибраної самою дитиною. Зміст освіти підбирається індивідуально для кожного малюка. Вона залежить як від його загальних і спеціальних здібностей і схильностей, так і від ситуативних моментів: його настрою, бажання, конкретного інтересу і так далі.

Наші педагоги делікатно і ненав'язливо направляють дитину в тому напрямі, який дійсно відповідає його власній траєкторії розвитку. У групах обладнані розвиваючі Центри активності з використанням передових педагогічних технологій: Нікітіних, М. Монтессорі, Ф. Фребеля, Н. Зайцєва, Л. Шєлєстової, В. Федієнко. Ваш малюк самостійно вибиратиме,  чим і коли йому займатися, а різноманітність пропонованих видів діяльності забезпечать досвідчені педагоги.

Для гармонійного усебічного розвитку дошкільнят з раннього віку пропонується ігрове зайняття з використанням нетрадиційних образотворчих технологій і пісочної анімації, кулінарні майстер класи, зайняття англійською мовою за програмою "Ping's English", ігрові заняття з розвитку мови "Маленькі оратори" , цікаві заняття з логико математичному розвитку, ознайомлення старших дошкільнят з елементарними економічними поняттями за допомогою казкових героїв, заняття з фізичного виховання дітей елементи игропластики, що включають ігротанці, Софі - Данс методики, Хатха - йога, лікувальну гімнастику.

У дитячих садах " Антошка" батьки беруть активну участь у виборі шляху розвитку дитини і організації дозвілля малюка. Батьки і педагоги об'єднуються спільно з малюком для його виховання і розвитку.

Дитячий садок "Антошка" м. Київ, вул. Ломоносова, 73Е
Дитячий садок "Антошка" м. Київ, вул. Ломоносова, 73Е
Дитячий садок "Антошка" м. Київ, вул. Воскресенська, 14В
Дитячий садок "Антошка" м. Київ, вул. Воскресенська, 14В
Дитячий садок "Антошка" м. Харків, вул. Данилевского 39А
Дитячий садок "Антошка" м. Харків, вул. Данилевского 39А
Дитячий садок "Антошка" м. Харків, вул. Костромська 33
Дитячий садок "Антошка" м. Харків, вул. Костромська 33
Дитячий садок Антошка Петрицького, 13А
Дитячий садок Антошка Петрицького, 13А

Дитячий садок «Антошка»
Всі права захищені © 2018
Карта сайта

Ліцензія АЕ №298535 від 25 вересня 2015 року

Дизайн сайта