​Дитячий садок в центрі по вул. Чичибабіна в Харкові
«Antoshka Kids»
в социальных сетях
Свяжитесь с нами
Дитячий садок в центрі

 
 

 

Дитячий садок в центрі

Телефони:
+38 057 717 76 50
+38 067 893 27 88
+38 093 629 05 01


E-mail:
dsantoshka.kiev@gmail.com
Адреса: м Харків, вул. Данилевського, 39а, Дзержинський район.

Дитячий садок «Antoshka Kids» в Харкові

Дитсадок Antoshka Kids

Усі батьки хочуть дати своїй дитині все найкраще і постійно намагаються використовувати для цього всі можливості. Не виключенням стає і вибір дитячого саду. У дитсадку протікає життя маленької людини, поки батьки на роботі, і вона повинна бути наповнена всіма її фарбами і проявами.

Наші приватні сади в Харкові з'явилися раніше, ніж в Києві чи Одесі, і пишаються цим своїм великим досвідом. Філії на вулицях Данилевського і Чичибабіна знаходяться на відстані в один квартал тому, що раніше створений сад на Данилевського настільки добре себе зарекомендував і був зручний у своїй навколишнього інфраструктурі жителям міста, що всім бажаючим не вистачало місця. Було прийнято рішення поруч з популярною філією створити більш місткий його варіант і тепер кожен бажаючий може водити своє чадо в наші сади в центрі.

Читати далі

Сад на Чичибабіна - найсвіжіший і по дизайну, і по проекту, він спочатку створювався з урахуванням всіх сучасних вимог до дитячих виховних закладів. Розвинена інфраструктура в районі саду сприятлива і для батьків - зручною транспортною розв'язкою, і для дітей - зеленими зонами зоопарку і парку імені Шевченка.

Дитячий садок в центрі

По-перше, ми розуміємо, що кращий спосіб виховання дитини - це любов і свій власний хороший приклад. Тому у нас все, починаючи від методик і до ігор, перевірено психологами і експертами, а наші викладачі дійсно є кращими у своїй галузі і мають тільки хороші звички і виховання.

По-друге, ми уважно підходимо до вивчення поведінки дитини в різних ситуаціях і його зацікавленості тим чи іншим видом діяльності. Уже в цьому віці, не ламаючи психіку дитини і не нав'язуючи йому нецікаві особисто для нього знання в даний період, ми допомагаємо дитині всебічно розвиватися і відкриватися в ньому природним талантам.

Для маленьких вихованців нашого закладу ми зробили все, щоб період перебування у нас їм запам'ятався надовго як яскравий, наповнений світлом, любов'ю і хорошими враженнями. Щоб діти тут не тільки розвивалися, але і знаходили друзів і наставників, яким можна довіряти, ми пропонуємо:

  • цілорічні послуги і маленькі групи;
  • індивідуальну програму розвитку;
  • приміщення з натуральних матеріалів, де повітря очищається спеціальною системою;
  • цілодобову охорону та медичне обслуговування.

Всі діти від природи унікальні, і кожен мислить по-своєму нестандартно. Ми допоможемо зберегтися у них цієї дивовижної здатності, одночасно навчивши впевнено стояти на ногах на життєвому шляху і вміти знайти своє призначення.


Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Ломоносова, 73Е
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Ломоносова, 73Е
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Воскресенська, 14В
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Воскресенська, 14В
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Данилевского 39А
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Данилевского 39А
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Костромська 33
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Костромська 33
Дитячий садок Antoshka Kids Петрицького, 13А
Дитячий садок Antoshka Kids Петрицького, 13А

Дитячий садок «Antoshka Kids»
Всі права захищені © 2018
Карта сайта

Ліцензія АЕ №298535 від 25 вересня 2015 року

Education.ua – школы и детские сады

Дизайн сайта