Дитячий масажист - послуги дитячого масажиста в Києві | Antoshka Kids
«Antoshka Kids»
в социальных сетях
Свяжитесь с нами
Послуги

 
 

 

Дитячий масажист

Дитячий масаж - це один із засобів для попередження і профілактики багатьох захворювань, які можуть підстерегти Вашого малюка на самому ранньому етапі розвитку. Під час зроблений масаж зможе допомогти Вашій дитині впораться з такими захворюваннями як плоскостопість, клишоногість, кривошия, також допомагає впораться з такими проблемами як кишкові кольки, м'язові, гіпертонус, і гипотонус.
А здорова дитина - це головне в житті сім'ї.

Ми завжди раді надати Вам більш детальну інформацію про послуги нашого масажиста за телефонами: http://dsantoshka.kiev.ua/contacts.html

Коли в родині з'являється дитина, багато в житті сім'ї змінюється. Збільшується рівень відповідальності, який несуть молоді батьки, адже, щоб малюк ріс і розвивався здоровим, йому потрібні не тільки правильна годівля та гігієна, а й своєчасні фізіотерапевтичні процедури. До таких процедур входить дитячий масаж.

Читати далі

Взагалі робити масаж можна і потрібно починати з грудничкового віку. Це позитивно позначається на кровотоці, зміцнює м'язи, розвиває рухову активність. Адже маленькі діти годинами можуть лежати в одній позі, а така гіподинамія не йде на користь нікому. Якщо з масажем немовлят батьки можуть впоратися самостійно, попередньо прочитавши або вислухавши загальні рекомендації, у міру зростання дитини включаються складніші механізми м'язового розвитку. Це означає, що за масажем пора звертатися до фахівця.

Чим корисний дитячий масаж

Мережа дитячих дошкільних установ "Antoshka Kids" співпрацює з кваліфікованими майстрами, які спеціалізуються на техніці масажу для дітей. Враховувати різницю між організмом дитини і дорослого при фізіотерапії дуже важливо, адже неправильний масаж може нашкодити організму, що росте. Тільки фахівець може вирішити, які види масажу і яку кількість сеансів можна призначити дитині. У кожному разі це індивідуально і залежить від віку дитини, загального розвитку, медичних показань.

Своєчасний і професійний дитячий масаж допомагає при лікуванні і профілактиці багатьох поширених недуг, які в міру дорослішання набувають більш яскраво виражену форму. Це такі порушення, як:

  • сколіоз;
  • плоскостопість;
  • непропорційний м'язовий розвиток;
  • хронічні головні болі;
  • порушення в роботі шлунково-кишкового тракту.

Акуратний масаж з впливом на біологічно активні точки організму допоможе також поліпшити загальний стан дитини, якщо він швидко втомлюється, страждає відсутністю апетиту або погано спить вночі.

Сеанси масажу для дітей в Києві за найкращими цінами

В "Антошці" ми пропонуємо не тільки кращі умови для перебування та навчання дітей, а й можливість консультації фахівців медичного профілю, таких, як масажист і логопед. Записатися на прийом до масажиста можна і в тому випадку, якщо ваша дитина не відвідує наш дитсадок.

Вчасно подбати про здоров'я дитини та попередити комплексні захворювання краще, ніж потім витрачати час і сили на їх лікування. Періодично приймати сеанси профілактичного масажу рекомендовано всім дітям. Але обов'язково у фахівців, за кваліфікацію яких може поручитися серйозна медична або дитяча виховно-освітня установа.


Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Ломоносова, 73Е
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Ломоносова, 73Е
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Воскресенська, 14В
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Воскресенська, 14В
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Данилевского 39А
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Данилевского 39А
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Костромська 33
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Костромська 33
Дитячий садок Antoshka Kids Петрицького, 13А
Дитячий садок Antoshka Kids Петрицького, 13А

Дитячий садок «Antoshka Kids»
Всі права захищені © 2019
Карта сайта

Ліцензія АЕ №298535 від 25 вересня 2015 року

Education.ua – школы и детские сады

Дизайн сайта