Дитячий логопед - заняття і уроки з логопедом для дітей в Києві | Antoshka Kids
«Antoshka Kids»
в социальных сетях
Свяжитесь с нами
Послуги

 
 

 

Дитячий логопед

Якщо у Вашого малюка є порушення мови, наш дитячий логопед-дефектолог вищої категорії:

  • допоможе Вам оцінити ситуацію, що склалася;
  • відзначить, які є відхилення в мовленні, розумінні, спілкуванні;
  • встановить, які сторони мови і психічної діяльності необхідно розвивати і коригувати.

Основні напрямки діяльності логопеда:

  • Розвиток мови і інших психічних функцій;
  • Корекція відхилень.

Корекційна робота логопеда з дітьми спрямована на подолання мовних і психофізичних порушень шляхом проведення індивідуальних, підгруппових, фронтальних логопедичних занять, проведення додаткової логопедичної роботи.

Ми завжди раді надати Вам більш детальну інформацію про послуги нашого логопеда за телефонами: http://dsantoshka.kiev.ua/contacts.html

Правильна мова - запорука того, що дитина буде гармонійно розвиватися в міру дорослішання. Якщо ж присутні дефекти і порушення мови, це може вплинути як на адекватне спілкування, так і на розширення словникового запасу. Дитина свідомо уникає складних слів, які йому проблематично вимовляти, якщо він не вимовляє ті чи інші звуки. Якщо своєчасно не звернути на цю проблему увагу, то вже в дошкільному віці у малюка можуть з'явитися проблеми з однолітками і невпевненість в собі.

Читати далі

При всіх яскраво виражених дефектах дитячого мовлення рекомендовано звертатися до логопеда. Дитина 3-4 років ще може гаркавити і шепелявити, але якщо ви вступаєте в період підготовки до школи, корекцією мовних порушень потрібно займатися негайно. Перевчаючи дитину самостійно або за допомогою інтернету, можна швидше нашкодити, ніж дійсно виправити ситуацію. Досвідчений логопед тактовно і грамотно виявить, які порушення є у промові дитини, і допоможе усунути їх іноді за досить короткий термін.

Заняття з дитячим логопедом в Києві

У мережі дошкільних установ "Antoshka Kids" працюють професійні логопеди для дітей. Записатися на консультацію до "мовного доктору" можна як у випадку, якщо ваша дитина відвідує один з наших приватних дитячих садків, так і якщо вам просто потрібно прийом фахівця цієї кваліфікації. Наші логопеди володіють психологічними методиками, що робить прийом для дитини максимально комфортним і розслаблюючим. Фактично малюк не може визначити, потрапив він до лікаря або на сеанс якоїсь нової гри. Робота з вашою дитиною за участю фахівця з логопедії складатиметься з наступних етапів:

  • точне виявлення наявних порушень мови;
  • проведення індивідуальних коригувальних занять;
  • проведення групових занять для кращого розвитку навичок спілкування між дітьми з вадами мовлення;
  • закріплення досягнутого результату.

Чим раніше ви почнете водити дитину до фахівця, тим простіше йому буде позбутися від дефектів мови і навчитися освоювати нові слова.

Красива мова - це правильно!

Крім індивідуальних занять з логопедом, правильному розвитку мови у дітей допомагають різні види творчої активності в дитячому садку. Поставтеся також з увагою, якщо про необхідність консультації логопеда каже вихователь вашої дитини. У суспільстві інших дітей дитина може вести себе інакше, ніж удома, і проявляти або, навпаки, упускати мовні навички, на які батьки не звертали уваги. Ми прагнемо до того, щоб ваша дитина росла щасливою і всебічно розвиненою: така мета роботи всіх наших фахівців дошкільних установ "Antoshka Kids".


Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Ломоносова, 73Е
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Ломоносова, 73Е
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Воскресенська, 14В
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Київ, вул. Воскресенська, 14В
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Данилевского 39А
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Данилевского 39А
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Костромська 33
Дитячий садок "Antoshka Kids" м. Харків, вул. Костромська 33
Дитячий садок Antoshka Kids Петрицького, 13А
Дитячий садок Antoshka Kids Петрицького, 13А

Дитячий садок «Antoshka Kids»
Всі права захищені © 2019
Карта сайта

Ліцензія АЕ №298535 від 25 вересня 2015 року

Education.ua – школы и детские сады

Дизайн сайта